O FIRMIE

Jesteśmy z Poznania budujemy w Poznaniu i dla Poznania. Od lat z powodzeniem realizujemy projekty deweloperskie na terenie naszego miasta. W ostatnim czasie, w ramach spółki celowej LHInvest sp. z o.o. SK, wybudowaliśmy osiedle budynków wielorodzinnych zlokalizowanych na poznańskich Zawadach, przy ul. Studniarskiego i Krańcowej.

Szczycimy się wysoką jakością naszych realizacji. Duża dbałość o szczegóły, doskonale dobrana lokalizacja, solidne wykonanie to mocne strony naszych inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby przyszli mieszkańcy naszych osiedli byli w 100% zadowoleni ze swojego wyboru. Dlatego też stosujemy zawsze sprawdzone i nowoczesne rozwiązania techniczne mające na celu bezproblemową eksploatację oraz komfort użytkowania. Cenimy sobie również bezpieczeństwo naszych Klientów, w związku z tym budujemy wyłącznie na działkach z prawem własności.
Potwierdzeniem powyższych słów i jednocześnie wielkim wyróżnieniem dla nas jest II miejsce w Rankingu Najlepszych Inwestycji w Poznaniu 2017 przyznane przez Portal Nowych Nieruchomości „Rynek Pierwotny“.
Cenimy sobie profesjonalizm oraz najwyższą jakość, dlatego bardzo dużą uwagę przykładamy do całokształtu naszej pracy, począwszy od obsługi Klienta po wykonanie, oddanie naszych mieszkań do użytku i obsługę posprzedażową. Naszym atutem jest indywidualne podejście oraz duża elastyczność.

Jesteśmy wrogami architektonicznej nudy, mamy swój wypracowany oraz rozpoznawalny styl i w ten sposób pragniemy czynnie zmieniać oblicze stolicy Wielkopolski.